Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka i zakupy
  4. Logistyka i zakupy - Śląskie
  5. Logistyka i zakupy - Chorzów
Dodane 14 października 2021

Firma PTS ALBA zatrudni osobę na stanowisko Pracownik gospodarczy

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Chorzów, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

W związku z dynamicznym rozwojem PTS ALBA w Chorzowie poszukuje osób zainteresowanych objęciem stanowiska: Pracownik gospodarczy

Miejsca pracy: Chorzów

Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • pomoc w organizacji gospodarki magazynowej
  • przyjmowanie do magazynu i wydawanie z magazynu materiałów na podstawie obowiązujących dowodów obrotu materiałowego
  • nadzór i ewidencja pojemników
  • proste prace placowe, takie jak: przenoszenie i przemieszczanie towarów, sprzętów i materiałów;
  • dbanie o porządek, czystość i estetyczny wygląd powierzonego terenu
  • obsługa programu Excel - podstawy
  • uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • rzetelność i pracowitość
  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • nagrody z Programu Poleceń Pracowników,
  • fundusz socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne),
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
  • ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,
  • gwarancję wypłaty.

Prosimy o przesłanie swojego cv.

Zastrzegamy prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. W

związku z obowiązującymi przepisami informujemy, że rozpatrywane będą przez nas

tylko zgłoszenia zawierające poniższe oświadczenie: „Wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1

lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27

kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem

danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Administratorem

Pani/Pana danych osobowych będzie firma PTS ALBA Sp. z o. o. z siedzibą w

Chorzowie (41-503) przy ul. Bytkowskiej 15. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści

swoich danych osobowych i ich poprawiania. Dane przetwarzane będą w celu

przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego i zostaną usunięte w ciągu miesiąca od zakończenia

procesu rekrutacji. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne,

ale niezbędne do przeprowadzenia tego procesu.

ID: 687311211
User avatar

Karina

Na OLX od lipiec 2017
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?