Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pabianice
Dodane 26 listopada 2021

Empik - Młodszy Doradca Klienta, Pabianice Tkalnia

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Pabianice, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

  • Praca zmianowa

Opis

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu, będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Okres zatrudnienia październik- listopad- grudzień

Korzyści dla Ciebie:

·      Szybki proces rekrutacyjny online

·      Elastyczne godziny pracy

·      Liczba godzin pracy dostosowana do Twoich potrzeb

Jakie zadania na Ciebie czekają:

·  Obsługa kasy fiskalnej

·  Wsparcie klientów w dokonywaniu trafionych wyborów

·  Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

·  Utrzymanie porządku w salonie

Jakich osób szukamy:

·  Dyspozycyjnych w okresie trwania akcji Xmas listopad- grudzień

·  Otwartych na kontakt z klientami

·  Zaangażowanych w realizację zadań i uśmiechniętych:-)

Poszukujemy pracowników w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy.

Bezpieczeństwo pracy jest dla nas najważniejsze! Stosujemy wszystkie zasady bezpieczeństwa dbając o zdrowie naszych Pracowników i klientów !

Dołącz do nas! Aplikuj wypełniając formularz- nie musisz mieć CV!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 712069322