2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Szepietowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Elektryk zakładu / Pomocnik Elektryka zakładu

Lokalizacja

Szepietowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dołącz do zespołu Firmy UNIMEX

Zakład Produkcji Prefabrykatów Budowlanych i Betonu Towarowego w Szepietowie

W związku z otwarciem nowej hali produkcyjnej prefabrykatów sprężonych poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Montaż, instalacja i naprawa instalacji elektrycznych, naprawa maszyn

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez konserwację i naprawę maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych

  • Wykonywanie prac przy urządzeniach, sieci i instalacji elektroenergetycznych

  • Przeglądy prewencyjne maszyn

  • Ważne uprawnienia SEP do 1 kV

  • Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi

  • Umiejętność pracy indywidualnej, jak i w grupie

  • Rzetelność i odpowiedzialność przy wykonywaniu swoich obowiązków

  • Przestrzeganie instrukcji stanowiskowej, bhp i p.poż.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wsparcie doświadczonego zespołu.

 Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu pracowniczym należącym do Firmy UNIMEX

Informacje dotyczące pracy i wynagrodzenia można uzyskać pod numerem telefonu 60*******48 60*******31

Lokalizacja

Szepietowo,

Podlaskie

Podlaskie, Szepietowo
ID: 605670984