Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Łódzkie
  6. Konwencjonalna - Zgierz
Dodane 31 stycznia 2023

Praca -Elektryk w dziale Utrzymaniu Ruchu w Zgierz - obiady

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Zgierz, Łódzkie

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Firma ATLAS to obecnie największy producent wyrobów chemii budowlanej w Polsce, będący niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Oferta firmy obejmuje kompleksowy asortyment wyrobów budowlanych pozwalający na budowę lub remont budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i zastosowaniu swoich wyrobów, ATLAS może dziś zaoferować materiały budowlane zapewniające najwyższą jakość, trwałość i bezpieczeństwo.

Do Naszego Zakładu produkcyjnego w Zgierzu poszukujemy osób na stanowisko: Elektryka w dziale Utrzymania Ruchu

Twój zakres obowiązków

  • prowadzeniem przeglądów urządzeń produkcyjnych
  • naprawy instalacji elektrycznych oraz ich modernizacje
  • nadzorowanie urządzeń kontrolno-pomiarowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym; elektromechanika, elektrotechnika, automatyka
  • gotowość do pracy zmianowej
  • sumienność, dokładność, punktualność
  • uprawnienia energetyczne grupy 1 typu E minimum do 1 KV - warunek konieczny
  • dużym atutem będzie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu

To oferujemy

  • bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (Składki ZUS, płatne urlopy)
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • stabilne zatrudnienie u lidera w swojej branży
  • pakiet socjalny
  • opłacona przez pracodawcę karta smart lunch
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej

Jak wziąć udział w rekrutacji?

Zachęcamy do aplikowania za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" na dole strony.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 747585700