1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wrocław
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Fabryczna
Dodane December 02, 2020

Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu (również do przyuczenia)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Zadania na stanowisku:

  • utrzymanie instalacji elektrycznych i mechanicznych
  • obsługa i konserwacja hal produkcyjnych z infrastrukturą
  • obsługa stacji SN i nN
  • usuwanie usterek i awarii
  • rozbudowa nadzorowanych instalacji
  • realizacja procesów napraw i przeglądów zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej oraz wymaganiami technologicznymi

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (preferowane: mechaniczne, elektryczne, elektroniczne)
  • umiejętność identyfikacji problemów i przyczyn ich wystąpienia
  • umiejętność kontroli i wymiany części eksploatacyjnych
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym
  • mile widziane uprawnienia SEP do obsługi instalacji (E1, E2, E3)
  • zdolność do szybkiej reakcji na powstałe problemy
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność (praca zmianowa w systemie 4-brygadowym)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport

ID: 642029453Zgłoś

Rekrutacja

Ostatnio online dziś o 11:55 AM

xxx xxx xxx