1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wałbrzych

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane February 04, 2021

Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu POLST SP. Z O.O.

  • 3 800 - 4 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wałbrzych, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Aktualnie do pracy w POLAND SMELTING TECHNOLOGIES POLST Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Wałbrzych

OPIS STANOWISKA:

  • utrzymanie w sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie przedsiębiorstwa,
  • przeglądy, remonty, naprawy maszyn i urządzeń,
  • aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych.

WYMAGANIA:

Wykształcenie: min. średnie kierunkowe (elektryk, elektromechanik, itp.)

Doświadczenie: min. 1 rok pracy w dziale Utrzymania Ruchu

Uprawnienia / umiejętności:

  • uprawnienia elektryczne co najmniej do 1kV
  • znajomość podstaw automatyki
  • znajomość podstaw hydrauliki siłowej
  • mile widziana znajomość układów pneumatycznych
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • dobre warunki pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta lunchowa, karta sportowa, dodatek wakacyjny, premie świąteczne)
  • prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
  • możliwość rozwoju osobistego
  • miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3800-4000 brutto plus dodatki i premie po okresie próbnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (c.v., list motywacyjny).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID: 651800108Zgłoś