Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kozietuły Nowe
Dodane 27 stycznia 2023

Elektryk w Dziale Technicznym

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kozietuły Nowe, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

Zakres obowiązków:

- Utrzymywanie maszyn i urządzeń w pełnej sprawności przy zapewnieniu standardów BHP

- Usuwanie bieżących awarii, usterek

- Realizacja działań z prewencyjnego planu przeglądów

- Analiza problemów oraz  proponowanie działań korygujących

- Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości mających wpływ na awaryjność maszyn i urządzeń

Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne (elektryk, elektronik)

- Mile widziane doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu ( branża spożywcza będzie dodatkowym    atutem)

- Praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy elektryczne, pneumatyczne, rysunek techniczny)

- Obsługa multimetru oraz elektronarzędzi warsztatowych

- Podstawowa znajomość zagadnień i urządzeń elektrycznych

- Kreatywność, samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań

- Zdolności manualne i zmysł techniczny

- Znajomość angielskiego lub niemieckiego mile widziana

- Aktualne uprawnienia SEP do 1kV

- Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

- Obsługa komputera i podstawowych programów Word, Excel, Outlook

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Stabilną pracę w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

- Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego na życie

- Prywatną opiekę medyczną

- Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia

- Szkolenia i wsparcie w rozwoju

ID: 809304794
User avatar

Refresco

Member Since luty 2017
Ostatnio online wczoraj o 16:56
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?