Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Fabryczna
Dodane 08 lipca 2024

Elektryk w Canpack Netherlands | Helmond | Stawka godzinowa aż €21.89!

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Canpack Netherlands to firma, która z pasją stwarza nowe możliwości rozwoju swojej firmy i kształtowania swojej jakości w ich specjalizacji. Z biegiem lat firma powiększała się i rozszerzyła swój asortyment. Obecnie oprócz puszek po napojach oferują również wysokiej jakości szkło, metalowe zamknięcia oraz opakowania spożywcze i przemysłowe.

Jako elektryk jesteś odpowiedzialny za wykonanie konserwacji (zapobiegawczej i leczniczej) w instalacjach technicznych i obiektach, aby zapewnić optymalne środowisko produkcyjne. Będziesz rozwiązywać problemy i zmiany, zapewniając jakość prac konserwacyjnych instalacji technicznych. Pamiętaj, że będziesz używać urządzeń pomiarowych i diagnostycznych do oceny działania komponentów elektrycznych, dlatego ważne jest, żebyś znał/-a tego rodzaju narzędzia.

Będziesz pracować na 5 zmianach w harmonogramie 2-2-2, co oznacza, że będziesz pracować 6 dni z rzędu, dwa dni od 06:00 do 14:00, dwa dni od 14:00 do 22:00 i kolejne dwa dni od 22:00 do 06:00. Po tych 6 dniach roboczych będziesz miał/-a cztery dni odpoczynku. W ciągu tygodnia przepracujesz 34 godziny, z możliwością przepracowania dodatkowych godzin, za które otrzymasz dodatki.

Zanim zaczniesz pracę, nasz klient przeprowadzi z tobą wstępną rozmowę, aby sprawdzić, czy praca i zespół Ci odpowiadają. W pierwszych dniach swojej pracy otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, pod kątem zapoznania się z firmą i swoimi obowiązkami.

Benefity:

  • Terminowe płatności

  • Program lojalnościowy

  • Cotygodniowe wypłaty

  • Rekrutacja online

  • Zorganizowane zakwaterowanie

  • Aplikacja myOTTO

  • Gwarantowane godziny pracy

  • Helpdesk 24/7

  • Transport do/z pracy

  • Ubezpieczenie zdrowotne

OBOWIĄZKI

  • Diagnozowanie systemów

  • Rozwiązywanie nieprawidłowości

  • Analizowanie nieprawidłowości

  • Korzystanie z urządzeń diagnostycznych

  • Tworzenie programów do tworzenia kopii zapasowych

  • Kontrola szaf elektrycznych

  • Praca z urządzeniami pomiarowymi

  • Praca z czujnikami, urządzeniami sterującymi i systemami elektrycznymi

WYMAGANIA

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Posiadasz wiedzę techniczną

  • Znajomość z zakresu maszyn obrotowych

  • Znajomość czujników i urządzeń sterujących

  • Potrafisz czytać i interpretować rysunki techniczne

  • Posiadasz ważne  prawo jazdy (kategoria B)

  • Doświadczenie w pracy z elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi

  • Znasz język angielski i/lub język holenderski

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 907770273