2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Warmińsko-mazurskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Ełk
Dodane 11 kwietnia 2024

elektryk utrzymania ruchu

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński

 ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk zatrudni :

Elektryka Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Ełk

 Twoje zadania:

  • usuwanie bieżących usterek i awarii maszyn,

  • realizowanie przeglądów technicznych i konserwacji maszyn,

  • obsługa infrastruktury technicznej,

  • montaż nowych instalacji oraz urządzeń,

  • dbanie o porządek w miejscu wykonywania pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe;

  • uprawnienia SEP do 1 kV ;

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych;

  • znajomość systemów sterowania urządzeń i maszyn;

  • zmysł techniczny;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • mile widziane zdolności konstrukcyjne.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • cenimy przyjazną atmosferę, dzięki której praca staje się przyjemnością a pracownik ma możliwość rozwoju własnego potencjału poprzez udział w kursach i szkoleniach ;

Kontakt : Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną lub na adres CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński , ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 704149951