1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Chrzanów
Dodane 09 czerwca 2021

Elektryk Utrzymania Ruchu

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Chrzanów, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Hydro jest światowym liderem rynku rozwiązań aluminiowych.

Globalny zasięg i lokalna obecność w zakresie produkcji profili aluminiowych, systemów budowlanych oraz rur precyzyjnych pozwala nam kształtować lżejszą przyszłość. W Polsce mamy zakłady w Trzciance, Chrzanowie i Łodzi. Zatrudniamy ponad 1500 osób. Standardowe profile aluminiowe czy rozwiązania indywidualne na bazie aluminium? W Hydro wiemy wszystko na temat procesu wyciskania aluminium oraz wytwarzania komponentów i gotowych produktów aluminiowych.

Do zakładu Hydro w Chrzanowie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kluczowe zadania i obowiązki:

1. Usuwanie awarii maszyn.

2. Wykonywanie codziennych kontroli instalacji.

3. Wykonywanie czynności łączeniowych w rozdzielniach średniego i niskiego napięcia.

Wymagania kompetencje:

• Wykształcenie min. zawodowe/ zawodowe kierunkowe

• Uprawnienia SEP Energetyczne E

• Umiejętność czytania schematów elektrycznych

• Znajomość podstaw pneumatyki

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Hydro Extusion Poland Sp. z o.o. i spółki z grupy Norsk Hydro Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

Magda

Na OLX od maj 2019

xxx xxx xxx

ID: 654691574Report this ad