1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Opolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Nysa
Dodane April 07, 2021

elektryk/ praca od zaraz/ atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Nysa, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka?

Szukasz pracy z konkurencyjnym wynagrodzeniem?

Liczysz na długofalową współprace i stabilne zatrudnienie?

Trafiłeś/aś idealnie! Mamy dla Ciebie pracę. Wyślij nam swoje CV!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą pracy, ZAAPLIKUJ przez formularz, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS O TREŚCI ELEKTRYK, na numer ukryty pod przyciskiem Zadzwoń/SMS (po prawo ekranu), a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

·        zatrudnienie bezpośrednio prze firmę w oparciu o umowę o pracę

·         perspektywę stabilnej i długotrwałej współpracy

·         atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

·         zapewnienie sprawności stanu technicznego linii produkcyjnej,

·         wykonywanie napraw, konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń,

·         modernizacja urządzeń i maszyn produkcyjnych

·         wdrażanie rozwiązań technicznych usprawniających pracę maszyn

oczekujemy

·         mile widziane uprawnienia SEP,

·         mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

·         doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu

·         gotowość do pracy w systemie 4 zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 666708600Zgłoś