1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Inowrocław
Dodane 22 czerwca 2021

Elektryk Mechanik Piekuś

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Inowrocław, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

33 lata na polskim rynku, 30 sklepów firmowych, 3 restauracje i całe mnóstwo zadowolonych Klientów robiących codziennie zakupy w naszych sklepach… Do tego masa wypieczonych bułek, chlebów, ciast i ugotowanych pysznych dań. A to wszystko dzięki naszym Pracownikom! To właśnie Oni – działając w zespole, pracując z pasją, podążając za potrzebami Klientów, troszcząc się o innych – tworzą sukces firmy Piekuś!

Bo sukces tworzą ludzie!

Jeśli posiadasz:

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie lub zawodowe
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Uprawnienia SEP powyżej 1kV
  • Prawo jazdy kat. B

Piekuś jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego
  • Ocena stanu  i usuwanie przyczyn usterek technicznych w działaniu maszyn
  • Bieżące naprawy i remonty urządzeń i instalacji elektrycznych
  • Realizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń

Zapewnimy Tobie

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uznaniową
  • Premię od zysku z uwzględnieniem 100% obecności
  • Dodatek finansowy na święta i paczki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
  • Deputaty w postaci pączków i rogali

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Piekarnia Piekuś

Na OLX od styczeń 2014
ID: 621565744