1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Dodane 15 czerwca 2021

Elektryk - Mechanik

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Hydro jest światowym liderem rynku rozwiązań aluminiowych.

Globalny zasięg i lokalna obecność w zakresie produkcji profili aluminiowych, systemów budowlanych oraz rur precyzyjnych pozwala nam kształtować lżejszą przyszłość. W Polsce mamy zakłady w Trzciance, Chrzanowie i Łodzi. Zatrudniamy ponad 1500 osób. Standardowe profile aluminiowe czy rozwiązania indywidualne na bazie aluminium? W Hydro wiemy wszystko na temat procesu wyciskania aluminium oraz wytwarzania komponentów i gotowych produktów aluminiowych.

Do zakładu Hydro w Łodzi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oczekiwanie

·      Wykształcenie techniczne

·      Doświadczenie w czynnościach konserwacyjnych, biorąc pod uwagę harmonogram produkcji oraz bezpieczeństwo ludzi i produktów

·      Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej

·      Zdolności analityczne w rozwiązywaniu problemów

·      Znajomość pakietu MS Office

·      Uprawnienia energetyczne (E1, E2, E3)-mile widziane

Zadania

· Dokonywanie napraw maszyn i urządzeń dla utrzymania ciągłości produkcji i dbanie o ich stan techniczny

· Wykonywanie planowanych zleceń, przeglądów, napraw i inspekcji urządzeń w zakładzie

· Ustalanie planów przeglądu i konserwacji maszyn i urządzeń a przy tym realizacja i wpis

· Zgłaszanie wszystkich usterek technicznych pracujących urządzeń

· Zgłaszanie konieczności zakupu materiałów pomocniczych i części zamiennych

· Nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy, tajemnicy służbowej i przepisów z zakresu bezpieczeństwa pracy

Oferujemy

·      Kafeterię benefitów pracowniczych - sam wybierasz

·      Karta przedpłacona z okazji Świąt

·      Wyprawki szkolne dla dzieci

·      Bezpłatny pakiet medyczny

·      Karta sportowa

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

Anna

Na OLX od maj 2019

xxx xxx xxx

ID: 668916691Report this ad