2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Mrągowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Mechanik/Elektromechanik Maszyn Przemysłowych (Dobra płaca)

Lokalizacja

Mrągowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Bastek Coffee & Tea Sp.j. renomowany producent herbaty zatrudni wykwalifikowanego Mechanika/ Elekromechanika maszyn przemysłowych

Miejsce pracy: Karwie k. Mrągowo

Obowiązki:

  • Naprawa i konserwacja maszyn przemysłowych

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Montaż, demontaż i regulacja części maszyn

  • Wykonywanie przeglądów

  • Możliwość- opracowywanie i wdrażanie zmian konstrukcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki  lub pokrewnych dziedzin

  • Doświadczenie w naprawie i konserwacji maszyn przemysłowych

  • Znajomość schematów technicznych i dokumentacji technicznej

  • Umiejętność diagnozowania usterek i ich skutecznego usuwania

Oferujemy:

  • Umowy o pracę na stałe

  • Dobre warunki płacy i pracy

Zapraszamy do kontaktu tel. 89 741 39 41

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą

Lokalizacja

Mrągowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Mrągowo
ID: 643201803