Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Warmińsko-mazurskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kętrzyn
Dodane 27 września 2022

Elektryk (Kętrzyn)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kętrzyn, Warmińsko-mazurskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Agri Plus Sp. z o.o.

Oddział Paszowy w Poznaniu

poszukuje:

- ELEKTRYKA-

Miejsce pracy: Wytwórnia Pasz w Kętrzynie

Oczekiwania:

  • Znajomość montażu instalacji oraz naprawy instalacji elektrycznych
  • Uprawnienia SEP: E + D, zakres czynności: obsługa, konserwacja, montaż, remont - urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu do 1 kV i powyżej

 Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad stanem sprawności maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki, automatyki
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych, przeglądów i napraw maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie testów sprawności elementów elektrycznych, mechanicznych
  • Weryfikacja dokonanych napraw z dokumentacją techniczną
  • Dbałość o zgodność stanu urządzeń z obowiązującymi normami
  • Dopuszczanie urządzeń do eksploatacji
  • Wykonywanie prac montażowych instalacjami elektrycznymi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy i rozwoju w nowoczesnej firmie
  • Dofinansowanie do świąt i zajęć sportowo – rekreacyjnych
  • Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym nr ref. ELEKTRYK/Kętrzyn/2022 poprzez formularz aplikacyjny

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, bez której Państwa oferta pracy nie będzie mogła być rozpatrzona i zostanie usunięta:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agri Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu oraz inne Spółki Grupy Smithfield Polska, związane porozumieniem o współadministracji opublikowanego na stronie www.agriplus.pl moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 758618024