Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 19 lutego 2024

Elektryk | Elektronik | Mechatronik | ZACHODNIE NIEMCY | Wymagane Auto

Wynagrodzenie

16 000 - 24 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

POSZUKUJEMY WŁAŚNIE CIEBIE :)

Elektryk/Elektronik/Mechatronik

Bezpośrednie zatrudnienie lub praca tymczasowa

Lokalizacja: 48488 Emsbüren, Niemcy

-> Solidne wynagrodzenie (między 16000 – 24000 Złotych Brutto)

  • System 1-zmianowy

  • Możliwość nadgodzin

  • Zatrudnienie zgodne z przepisami niemieckiego Kodeksu Pracy

  • Pomagamy z zakwaterowaniem oraz w załatwianiu spraw urzędowych

  • Zapewniamy wsparcie polsko i niemieckojęzycznego koordynatora

  • Stołówka firmowa

Twoje zadania:

  • Montujesz podzespoły różnych pojazdów zgodnie ze specyfikacjami i wprowadzasz je do eksploatacji

  • Przeprowadzasz analizę błędów

  • Samodzielnie poprowadzisz przewody elektryczne. Zgodnie ze schematami obwodów Do budowy karetek pogotowia i pojazdów specjalnych

Wymagamy:

  • Własne auto

  • Dyspozycyjność

  • Doświadczenie w pracy fizycznej

  • Sprawność fizyczna

  • Umiejętność pracy w zespole

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Tobą i być może wkrótce powitamy Cię

w Żółtej Drużynie.

Czy masz jakieś pytania?

Odwiedź naszą stronę, wpisz w wyszukiwarkę Google;) HEVELIO COM

Napisz do nas lub zadzwoń!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 830413427