2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Ruda Śląska
Dodane 28 marca 2024

Elektryk, elektromonter Katowice, Zabrze, Gliwice - hale, roboty zew.

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

"Barbara" Sp. z o.o. jest firmą inżynieryjno-instalacyjną z trzydziestoletnim doświadczeniem w kompleksowym świadczeniu usług z zakresu instalacji elektrycznych, teletechnicznych i telekomunikacyjnych w obiektach przemysłowych, usługowych, handlowych i mieszkalnych. (www.pphubarbara.com.pl)

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: ELEKTRYK , ELEKTROMONTER

miejsce pracy: Katowice, Gliwice, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Bytom, Zawiercie (górny Śląsk)

Wymagania:

• minimum rok doświadczenia na danym stanowisku

• wykształcenie zawodowe – średnie mile widziane

• uprawnienia SEP do 1 kV

• umiejętność pracy w zespole

• umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej

• prawo jazdy kat. B

• mile widziane uprawnienia na podesty ruchome przejezdne (UDT) i inne.

Zakres obowiązków:

• wykonywanie instalacji elektrycznych wew. w zakładach przemysłowych

lub

• wykonywanie instalacji i sieci zew. w postaci :

• montaż sieci napowietrznych

• budowa linii kablowych nN i ŚN

• montaż stacji transformatorowych

• budowa oświetlenia ulicznego

• pomiary i badania elektryczne

Kandydatom oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

• możliwość rozwoju zawodowego i nabycia cennych umiejętności

• współpracę z prestiżowymi firmami z branży elektrycznej

Zapraszamy do złożenia aplikacji!

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 383569331