1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Ursynów
Dodane 06 maja 2021

Elektryk/ elektromonter Belgia

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Kraj: Belgia

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Elektryk/ elektromonter Belgia (3980 - 4200 EUR/ mies.)

Miejsce pracy: Belgia / Lummen 3560

Data rozpoczęcia pracy : maj 2021

Wolne wakaty : 2

Zadania:

  • Wytyczenie tras kablowych zgodnie z rysunkiem
  • Montaż nowych oraz demontaż remontowanych tras kablowych
  • Instalacja i podłączanie kabli energetycznych i sterowniczych
  • Montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia SEP (G1/E) do 1 kV i powyżej – warunek konieczny
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryk lub elektromonter min. 5 lat
  • Doświadczenie w budowach instalacji średniego napięcia
  • Czytanie dokumentacji technicznej
  • Posiadanie dodatkowo uprawnień UDT w tym m.in. podesty, wózki specjalizowane, suwnice (mile widziane)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego ewentualnie niemieckiego(w mowie i piśmie)
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód osobowy
  • Gotowość do podróży oraz pracy w delegacji w Belgii

Firma oferuje:

  • Polska umowa B2B
  • Pracę całoroczną, atrakcyjny system urlopowy, możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • Bezpłatne mieszkanie służbowe; pokoje 2-os., media, nielimitowany Internet
  • Mieszkanie wyposażone we wszystkie sprzęty AGD, umeblowane
  • W przypadku najmu mieszkania prywatnego dodatek mieszkaniowy (do limitu 320 euro/miesięcznie)
  • Kilometrówka na prywatny pojazd

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

ForManWay

Na OLX od listopad 2013
ID: 671660083Zgłoś