1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Fabryczna

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 07 kwietnia 2021

Elektromonter - Wrocław

  • 31 - 32 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko Technik Elektromonter

Zakres zadań:

  • montaż maszyn prototypowych, okablowanie ich i pomoc w uruchomieniu,
  • wykonywanie instalacji elektrycznych,
  • wykrywanie i usuwanie uszkodzeń instalacji elektrycznych,
  • budowanie i instalowanie punktów odbioru energii elektrycznej.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie z zakresu elektroniki, elektrotechniki lub pokrewnych,
  • podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki, mechaniki i pneumatyki,
  • umiejętność interpretacji schematów obwodów elektrycznych,
  • umiejętność interpretacji rysunków technicznych,
  • samodzielność, dokładność, systematyczność i terminowość.

  Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w godzinach 6:30-14:30 z możliwością modyfikacji,
  • pracę w miłej atmosferze w nowoczesnym zakładzie pracy.

Administratorem danych jest Outworking SA z siedzibą w Poznaniu (61-502), przy ul. Langiewicza 2/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo skorzystać z przysługujących Pani/Panu praw do zarządzania danymi osobowymi, więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: www.outworking.pl/rodo

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

ID: 664877948Zgłoś