Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubuskie
  5. Montaż i serwis - Gorzów Wielkopolski
Dodane 29 lutego 2024

Elektromonter/Serwisant bram

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Firma MAC Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Montaż, serwis bram i drzwi;

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B (czynny kierowca);

  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV;

  • Umiejętności praktyczne związane z podłączaniem, naprawą urządzeń elektrycznych;

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 metrów;

  • Umiejętność pracy w różnorodnym i zmieniającym się środowisku;

  • Mile widziane doświadczenie w montażu, serwisie bram, napędów.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,

  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie, podane kwoty są jedynie na początek pracy, w razie zadowolenia pracodawcy z wykonywanej pracy przyznawane są atrakcyjne premie uznaniowe,

  • Premie miesięczne,

  • Szkolenia dedykowane do stanowiska,

  • Ciekawą pracę, w przyjaznej atmosferze,

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Oferty wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy kierować za pomocą OLX lub bezpośrednio w siedzibie firmy w Gorzowie Wlkp przy ulicy Walczaka 31.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

www.macbramy.pl

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 661243509

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?