Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Góra
Dodane 03 sierpnia 2022

elektromonter/pomocnik elektromontera - do przyuczenia

  • 4 000 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Góra, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Elektromonter/ pomocnik elektromontera - MI-DAN Sp. z o.o. z siedzibą w Górze - firma z branży elektro-energetycznej poszukuje osoby na stanowisko: Elektromonter/pomocnik elektromontera

Miejsce pracy: Góra oraz ościenne powiaty

Główne zadania:

• budowa linii kablowych nN i SN,

• budowa linii napowietrznych nN i SN,

• montaż stacji transformatorowych,

• montaż instalacji elektrycznych.

Wymagania :

• zaangażowanie i chęci do pracy,

• umiejętność pracy w zespole,

• zdolność do pracy na wysokości,

• Wykształcenie – minimum zawodowe

• Odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

• ubezpieczenie grupowe

• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie,

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,

- prawo jazdy kat. B,C - uprawnienia SEP

- kurs montażu głowic i muf SN i nN

- kurs na podnośniki koszowe, dźwigi, HDS

-kurs prac pod napięciem

Prosimy o przesyłanie CV w formularzu. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy również o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, przez firmę MI-DAN Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Św. Jerzego 1A, Oddział w Górze, ul. Witosa 8, która stanie się ich Administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 4.05.2016 r.). Oświadczam, że jestem świadomy, że podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, jak również, że przysługuje mi prawo do żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji

ID: 666295665

Michał

Member Since kwiecień 2014
Ostatnio online w dniu 05 sierpnia 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?