Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Zembrzyce
Dodane 28 stycznia 2023

Elektromonter, elektryk, pomocnik elektryk, stażysta, uczeń, pracownik

  • 3 500 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Zembrzyce, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

OPIS STANOWISKA

• montaż instalacji elektrycznych na obiektach

• montaż tras kablowych i okablowania na obiektach

• montaż szaf elektrycznych, opraw oświetleniowych

  • Miejsce pracy: woj. małopolskie, śląskie

Jesteś stażystom uczniem napisz do nas.

WYMAGANIA

• wykształcenie techniczne, zawodowe branżowe

• praktyczne umiejętności montażu elektrycznego

• umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

• umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych

• zaangażowanie, rzetelność i dokładność

• umiejętność pracy w zespole

• uprawnienia SEP do 1 kV

• prawo jazdy kategorii B

• dokładność, sumienność

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku –mile widziane

• doświadczenie pracach brygadzistowskich – mile widziane

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • umiejętność montażu tras kablowych

OFERUJEMY

• umowę o pracę (po 3miesięcznym okresie próbnym)

• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

• wyposażenie niezbędne w pracy na tym stanowisku

  • zapewniamy dojazd na miejsce pracy z siedziby firmy

Prosimy o wysyłanie CV na: m2elektrom(małpa)gmail.com

ID: 630952434
User avatar

Rafał

Member Since grudzień 2014
Ostatnio online w dniu 28 stycznia 2023

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?