2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Gliwice
  6. Budowa / remonty - Obrońców Pokoju
Dodane 16 kwietnia 2024

Elektromonter / Elektryk

Lokalizacja

Gliwice, Obrońców Pokoju

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

CommVOLT - lider na rynku efektywności energetycznej, to część renomowanej grupy kapitałowej CommLED / CommSOFT / CareComm / CommVOLT. Nasza firma ma ogromne doświadczenie w obszarze energii i teraz poszukujemy osób, które chcą z nami działać na rzecz zielonej przyszłości!Jeśli marzysz o pracy w stabilnej firmie, a przy tym jesteś gotów do wyzwań związanych z montażem instalacji fotowoltaicznych, to jesteśmy zainteresowani właśnie Tobą!

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji elektrycznych tj. paneli fotowoltaicznych;

  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej dotyczącej realizowanego projektu;

  • Kompleksowa obsługa montowanej instalacji fotowoltaicznej – praca przy okablowaniu instalacji;

  • Montaż skrzynek AC/DC

  • Obsługa narzędzi i elektronarzędzi;

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych;

  • Nadzór nad technicznymi aspektami realizacji i odbiorem wykonanej instalacji;

  • Wspólne budowanie oraz prezentowanie Wizji, Misji oraz Wartości Firmy.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych min. 2 lat;

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub kierunkowe;

  • Uprawnienia SEP;

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • Mile widziane uprawnienia instalatora PV (UDT, OZE);

  • Brak przeciwwskazań do prac na wysokościach;

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Niezbędne narzędzia do pracy;

  • Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Szkolenia SEP D, podnośniki itp.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Obrońców Pokoju
ID: 912214288