2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Wrocław
  7. Utrzymanie ruchu - Psie Pole
Walki Sp. z o.o.
Dodane 18 kwietnia 2024

Elektromechanik (Walki Sp. z o.o. Wrocław)

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Misją Walki jest przyspieszenie światowego przejścia na bezodpadową przyszłość w dziedzinie opakowań i promowanie wykorzystania energooszczędnych materiałów w różnych gałęziach przemysłu. Rozwiązania produktowe Walki są projektowane tak, by przynosić wartość klientom na wielu różnych rynkach - od ekologicznych materiałów do pakowania po energooszczędne materiały eksploatacyjne. Walki jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodową grupą zorganizowaną w trzech obszarach biznesowych: Consumer Packaging, Industrial Packaging and Engineered Materials, działająca w dwunastu różnych krajach, zarówno w Europie, jak i w Azji. W 2019 roku roczne obroty grupy wyniosły ok. 400 mln euro, zatrudnionych było ok. 1000 osób. Dowiedz się więcej o nas na stronie www.walki.com.

Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego we Wrocławiu poszukujemy Pracownika na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

MIEJSCE PRACY: Wrocław

WYMAGANIA:

·        wykształcenie min. średnie kierunkowe,

·        doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,

·        uprawnienia SEP E1 do 1kV,

·        mile widziane uprawnienia SEP E2 oraz E3,

·        umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

·        umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

·        dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym,

·        mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

GŁÓWNE ZADANIA:

·        usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki, hydrauliki siłowej oraz pneumatyki,

·        analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,

·        wykonywanie diagnostyki, przeglądów i remontów maszyn i urządzeń technicznych,

·        wypełnianie wewnętrznych dokumentów działu oraz wprowadzanie danych na temat awarii maszyn do systemu komputerowego,

·        przestrzeganie standardów jakościowych zgodnie z normami obowiązującymi w firmie.

OFERUJEMY:

·          pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe - dla pracowników oraz ich rodzin / partnerów, dofinansowanie do posiłków,

·          atrakcyjny system premiowania, premia świąteczna, system sugestii pracowniczych,

·          szkolenia w zakresie suwnic, uprawnień do obsługi urządzeń elektrycznych SEP, wózków widłowych,

·           stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

·           sprzyjające warunki do rozwoju zawodowego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 688823729