2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Nadma
Dodane 27 marca 2024

Elektromechanik / Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

5 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nadma

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego zatrudni

Elektromechanika / Mechatronika

Obowiązki:

  • opieka nad parkiem maszynowym i infrastrukturą zakładu,
  • zapewnianie ciągłości pracy maszyn oraz naprawa maszyn w zakresie elektryki, mechaniki i elementów automatyki
  • przeprowadzanie zleconych przeglądów prewencyjnych parku maszynowego,

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (elektromechaniczne, elektryczne, mechatroniczne),
  • uprawnienia SEP typ E do 1kV,
  • umiejętność usuwania usterek, dokonywania analiz przyczyn awarii urządzeń produkcyjnych, wprowadzania działań prewencyjnych,
  • sumienność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • książeczka sanepidowska (możliwość wyrobienia)
  • doświadczenie z zakresu serwisu maszyn i urządzeń branży spożywczej mile widziane,

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • praca z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi
  • szkolenie wstępne z zakresu serwisu obsługiwanego parku maszynowego
  • możliwość rozwoju i przyjazną atmosferę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • posiłek regeneracyjny
  • program prywatnego pakietu ubezpieczenia zdrowotnego

Aplikacje prosimy kierować przez OLX.

Lokalizacja

Nadma,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadma
ID: 752630168