1. Strona główna
  2. Praca
  3. Mechanik / blacharz / lakiernik
  4. Mechanik / blacharz / lakiernik - Małopolskie
  5. Mechanik / blacharz / lakiernik - Kraków
  6. Mechanik / blacharz / lakiernik - Dębniki

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 25 maja 2021

Elektromechanik - stabilna firma, atrakcyjne wynagrodzenie

  • 6 100 - 6 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Elektromechanik

Opis stanowiska:

• wykonywanie przeglądów prewencyjnych samochodów, maszyn i urządzeń

• usuwanie usterek w zakresie elektryki, elektroniki i mechaniki

• zapewnianie sprawności pojazdów i sprzętu.

Wymagania:

• min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku

• prawo jazdy kat. B

• mile widziane doświadczenie w naprawach samochodów ciężarowych.

Oferujemy:

• umowę o pracę,

• możliwość pracy 5:30-13:30 lub 14:00 -22:00 - do wyboru,

• prywatną opiekę medyczną,

• finansowanie przez pracodawcę szkoleń i kursów na uprawnienia,

• odzież robocza,

• kartę Multisport i atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Rekrutacja Level Work

Na OLX od maj 2015

xxx xxx xxx

ID: 679974275