1. Strona główna
  2. Praca
  3. Mechanik / blacharz / lakiernik
  4. Mechanik / blacharz / lakiernik - Wielkopolskie
  5. Mechanik / blacharz / lakiernik - Kalisz
Dodane 14 kwietnia 2021

Elektromechanik samochodowy - Kalisz

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Inny

  • Kalisz, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Kalisz

Obowiązki:

• Realizowanie zleceń na naprawę lub montaż elektryki i elektroniki samochodowej

Wymagania:

• chęć do pracy,

• praktyczna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki,

• zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań

Zapewniamy:

• stabilne zatrudnienie,

• atrakcyjne warunki

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu olx.pl

Administratorem danych jest Outworking SA z siedzibą w Poznaniu (61-502), przy ul. Langiewicza 2/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo skorzystać z przysługujących Pani/Panu praw do zarządzania danymi osobowymi, więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: www.outworking.pl/rodo

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

ID: 649809508Zgłoś