Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Koszalin
Dodane 01 lipca 2022

Elektromechanik, Espersen Poland

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Koszalin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Kolejny raz myślisz o zmianie, ale wciąż wahasz się, czy warto?

Potrzebujesz świeżości, nowych zadań, zorganizowanej przestrzeni do Własnego rozwoju?

Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Zrób pierwszy krok. Przyjdź do nas.

Jesteśmy największym Pracodawcą w regionie,

wiemy czego potrzebują nasi pracownicy.

Razem tworzymy środowisko pracy -

sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią?

Z nami możesz więcej.

Co chcemy Ci zaoferować:

• dobrą atmosferę w pracy, opartą na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności;

• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i konkurencyjne warunki współpracy;

• prywatną opiekę medyczną oraz ofertę świadczeń socjalnych;

• uczestnictwo w całym procesie rozwiązywania problemów i analizy zastosowanych rozwiązań;

• rozwój swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych.

Aktualnie szukamy:

Elektromechanika w obszarze utrzymania ruchu, konserwacji oraz naprawy maszyn produkcyjnych.

Jest to przede wszystkim praca w zespole, Twoja praca wpływa na pracę innych.

Twoje główne zadania to:

• wykonywanie bieżących napraw, przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń oraz remontów zgodnie z przyjętym harmonogramem;

• zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń;

• zapewnienie bezpiecznej pracy, właściwego stanu technicznego oraz wydajności maszyn produkcyjnych;

• usuwanie awarii zgodnie z opracowanymi standardami oraz procedurami.

Jesteś osobą:

• komunikatywną i odpowiedzialną;

• chętną do nauki i rozwoju swoich kwalifiakcji zawodowych;

• otwartą na pracę zespołową;

• gotową do pracy w systemie zmianowym.

Ważne, abyś posiadał/a:

• wykształcenie techniczne i zainteresowanie w tym kierunku;

• wiedzę na temat funkcjonowania urządzeń i mechanizmów;

• uprawnienia SEP.

Zgłoś się do nas ! Wybierz przycisk ,,Aplikuj" !​ Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu tekstu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych

(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 634490343