Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Pabianice
Dodane 12 maja 2022

Elektromechanik (Dział Utrzymania Ruchu) - WOLNE WEEKENDY

  • 4 200 - 5 500 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Pabianice, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

  • Rekrutacja online

Opis

Do naszego stale powiększającego się zespołu Adamed Pharma S.A poszukujemy osób na stanowisko Elektromechanika.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z firmą Adamed,
  • Premię miesięczną w wysokości 10% wynagrodzenia zasadniczego,
  • Premia za brak absencji i wykonanie planu produkcyjnego (karta lunchowa – 300-600 zł brutto),
  • Nagroda kwartalna za zaangażowanie 1000 zł brutto,
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych (20% od Twojego wynagrodzenia zasadniczego),
  • Dodatkowe 540-720 PLN/rok na wybrane przez Ciebie benefity,
  • Bezpłatny transport pracowniczy (z Pabianic, Łodzi, Zduńskiej Woli i Łasku), parking dla zmotoryzowanych,
  • Bezpłatną opiekę medyczną (możliwość korzystania z pakietu stomatologicznego i rehabilitacji bez limitu),
  • Program Poleceń Pracowniczych - Polecisz znajomego - otrzymasz bonus do 4 000 zł brutto,
  • 50% dofinansowania do obiadów dostarczanych do firmy,
  • Dodatkowe świąteczne świadczenia pieniężne, paczki mikołajkowe dla dzieci, spotkania świąteczne.

Oczekujemy:

  • Znajomości od strony praktycznej zagadnień związanych z mechaniką i automatyką przemysłową,
  • Znajomości rysunku technicznego, czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej,
  • Znajomości działania systemów pneumatyki i hydrauliki przemysłowej,
  • Mile widziane uprawnienia SEP,
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń produkcyjnych,
  • Dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych, przeglądów okresowych oraz modyfikacje w układach mechanicznych i elektrycznych,
  • Prowadzenie szkoleń doskonalących dla pozostałych pracowników w obszarze Operacyjnym,
  • Prowadzenie rejestru zdarzeń awaryjnych wraz z analizą wystąpienia awarii; raportowanie do przełożonych,
  • Wykonywanie montażu, podłączeń oraz uruchamianie nowych urządzeń i typowanie części zamiennych.