Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warmińsko-mazurskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mrągowo
Dodane 13 maja 2022

Elektromechanik - Bruss Polska Sp. z o.o.

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Mrągowo, Warmińsko-mazurskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

Elektromechanik

Miejsce pracy: Mrągowo

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw maszyn w oparciu o system zgłaszania awarii
  • Ustalanie przyczyn awarii i eliminowanie ich w przyszłości.
  • Weryfikacja i wypełnianie dokumentacji związanej z naprawami oraz konserwacją maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Interesująca praca, w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia i rozwój
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie zajmującej się produkcją części do takich marek jak: BMW, Volkswagen, Audi, Mercedes, Ford, Jaguar
  • Dodatkowa premia świąteczna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Korzystna oferta ubezpieczenia grupowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 756248777