1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja
  5. Administracja - Łódzkie
  6. Administracja - Ksawerów
Dodane January 13, 2021

Eat Fit Catering dietetyczny Pracownik biurowy opiekun klienta

  • 2 800 - 3 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Ksawerów, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

OPIS STANOWISKA:

  • Kontakt z klientami: telefoniczny, mailowy oraz w social media
  • Obsługa zamówień- akceptacja, kontrola płatności, kontynuacje
  • Przygotowywanie raportów
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Pomoc w doborze diety w podstawowym zakresie
  • Współpraca z dietetykiem
  • Przeprowadzanie ankiet zadowolenia klienta

WYMAGANIA:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność,
  • Znajomość obsługi komputera I podstawowa znajomość pakietu office
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku na stanowisku wymagającym dotrzymywania terminów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta

Oferujemy

·        Ciekawą pracę w stale rozwijającej się firmie

·        Wyżywienie w godzinach pracy

·        Możliwość skorzystania z kart BENEFIT

ID: 651596389Zgłoś
User avatar

Krzysztof

Ostatnio online dziś o 8:20 PM

xxx xxx xxx