1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubuskie
  5. Sprzątanie - Kostrzyn nad Odrą

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 07 czerwca 2021

Pracownik sprzątający

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

BAGIETKA -ARTISAN Tutaj jest zapach wypiekanego w rzemieślniczy sposób chleba, świeżo parzonej kawy, naszych słodkości...

Mamy do zaoferowania pracę na stanowisku pracownik gospodarczy /dział sprzątający w firmie Bagietka , Kostrzyn nad Odrą .Jeśli jest to dla ciebie interesujące to zadzwoń, spotkajmy się i porozmawiamy.

Pracownik działu sprzątającego w PIEKARNI BAGIETKA/ARTISAN

Praca dla : Mężczyzny ze względu na podnoszenie koszy oraz wstawianie ich do mycia .

Możliwość zatrudnienia również emeryta , szukającego sobie zajęcia podczas spędzania wolnego czasu.

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Podstawowe obowiązki:

•mycie koszy piekarniczych

• sprzątanie obiektów na hali produkcyjnej

• zachowanie porządku na swoim stanowisku pracy

• przestrzeganie standardów HACCP

Wiedza i umiejętność :

·      Bardzo dobra organizacja pracy własnej

·      Zaangażowanie

·      Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·      Dyspozycyjność

·      Energiczna

·      Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia

Oferujemy:

·      Praca w godzinach 6:00-14:00

·      Atrakcyjne wynagrodzenie

·      Prywatną opiekę medyczną Medicover, dofinansowanie do karty Multisport

·      Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Bagietka

Na OLX od czerwiec 2011

xxx xxx xxx

ID: 631489093