Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Transport, spedycja
  4. Spedytor
  5. Spedytor - Wielkopolskie
  6. Spedytor - Robakowo
Dodane 18 października 2021

Dyspozytor transportu międzynarodowego

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Robakowo, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca i koordynacja pracy kierowców – kontakt telefoniczny tylko w godzinach pracy.
  • Optymalna organizacja pracy floty pojazdów.
  • Współpraca z międzynarodowymi klientami.
  • Wykonywanie zleceń zgodnie z procedurami.
  • Praca w nowoczesnym, intuicyjnym systemie zarządzania transportem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży transportowej i wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Zorientowanie na osiąganie celów, samodzielność oraz umiejętności interpersonalne i analityczne.
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i określania priorytetów.

To oferujemy

  • Work-life balance – po wyjściu z pracy Twój telefon nie zadzwoni, ponieważ układamy grafik w taki sposób, aby zawsze ktoś zajął się Twoimi ciężarówkami poza Twoimi godzinami pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rodzinnej firmie, zatrudniającej ponad 1000 osób w całej Europie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Niepowtarzalną atmosferę i warunki pracy w zespole.
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i żywy kontakt z językiem angielskim.
  • Ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, dostęp do platformy MyBenefit i opłacane przez firmę kursy języka angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, niderlandzkiego.
ID: 697100762
User avatar

Błażej

Na OLX od listopad 2016

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?