Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Transport, spedycja
  4. Spedytor
  5. Spedytor - Mazowieckie
  6. Spedytor - Mszczonów
Dodane 19 stycznia 2022

Dyspozytor Transportu Krajowego

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Mszczonów, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

Firma FM Logistic poszukuje osób do pracy na stanowisku - Dyspozytor Transportu Krajowego

Jakie zadania przed Tobą?

  • planowanie i koordynowanie pracy floty dedykowanej;
  • optymalne wykorzystanie taboru;
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu współpracy z przewoźnikami; stała współpraca i kontakt z kierowcami;
  • dbałość o jakość i terminowość dostaw; monitorowanie statusów planowanych aut;
  • obsługa klienta w zakresie oferowania stawek, negocjowania, ustalania warunków transportu;
  • efektywne poszukiwanie i współpraca z klientami niekontraktowanymi.

Co pomoże Ci w realizacji zadań?

  • doświadczenie w planowaniu/prowadzeniu floty;
  • znajomość branży TSL - rynku przewoźników, stawek;
  • znajomość zagadnień z zakresu czasu pracy kierowców, konwencji CMR;
  • umiejętność samodzielnego podejmowania szybkich i trafnych decyzji pod presją czasu.

W zamian oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • opiekę medyczną;
  • ubezpieczenie grupowe

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: www.fmlogistic.pl/Kariera/Sprawdz-jak-chronimy-Twoje-dane

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

Dlaczego prosimy o ocenę oferty?
ID: 699845557