Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Poznań
  7. Logistyka - Wilda
Dodane 18 stycznia 2023

Dyspozytor międzynarodowy

  • 4 000 - 8 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

EURO-PEGAZ TRANSPORT od 1991 roku działa w branży Transport, Spedycja, Logistyka. Będąc jednym z liderów wśród firm o tej specjalizacji w Polsce, dostarczamy globalnym markom kompleksowe usługi logistyczne w oparciu o nowoczesną flotę 300 pojazdów i zaplecze magazynowe.

W odpowiedzi na potrzeby klientów otworzyliśmy nowy oddział w Poznaniu. Możesz zostać członkiem naszego zespołu pracując z biura w topowej lokalizacji w Wielkopolsce.

Aktualnie rekrutujemy między innymi na stanowisko: Dyspozytor międzynarodowy.

Twój zakres obowiązków

Wybrana osoba będzie miała możliwość rozwoju w tworzącym się zespole oraz wykazania inicjatywy w oparciu o współpracę z najlepszymi klientami.

Będzie odpowiedzialna za realizację zleceń wykorzystując własną flotę pojazdów z uwzględnieniem jak największej jej produktywności.

Do zadań wybranej osoby będzie należało także budowanie partnerskich relacji z kierowcami i Klientami.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • posiadasz umiejętność stawiania celów i rozliczania z nich kierowców
  • znasz przepisy o czasie pracy kierowców i Konwencji CMR
  • posiadasz zdolności analityczne w obszarze planowania transportu
  • sprawnie porozumiewasz się w języku angielskim lub niemieckim / francuskim / ukraińskim / rosyjskim.
  • wykazujesz się inicjatywą poszukując sposobów zwiększenia przychodów i/ lub redukcji kosztów i eliminowania marnotrawstw
  • generujesz i wprowadzasz w życie nowe, niekonwencjonalne i innowacyjne pomysły, dbając o ich realizację
  • swobodnie korzystasz z giełd transportowych

Oferujemy:

  • udział we współtworzeniu nowego oddziału;
  • kameralną i koleżeńską atmosferę w pracy;
  • pracę w komfortowym biurowcu Maraton Business Center;
  • bezpieczne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim;
  • możliwość wszechstronnego rozwoju i zdobycia nowych kompetencji w ramach Grupy Europegaz;
  • profesjonalne szkolenia;
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzyste premie za wyniki!

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.

ID: 797885355
User avatar

europegaz

Member Since marzec 2012
Ostatnio online dziś o 14:06
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?