2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Dolnośląskie
  6. Spedycja - Nowa Ruda
Dodane 17 kwietnia 2024

Dyspozytor Floty - Planner do 3,5t DMC

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Ruda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalna

Jesteśmy firmą działającą w branży TSL. Od połowy roku 2017 przedmiotem działalności firmy jest międzynarodowy i krajowy transport towarów. Obecnie specjalizujemy się w transporcie towarów pojazdami o DMC do 3,5 tony.

Dynamiczny rozwój firmy BIRDki AUTO TRANSPORT oraz zakup nowych pojazdów, stwarza nowe możliwości podjęcia pracy.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko DYSPOZYTOR FLOTY

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad realizacją operacji transportowych w ramach posiadanej floty pojazdów

  • Kandydat odpowiada za organizację pracy do 4-5 pojazdów do 3,5 t DMC

  • Organizacja transportu drogowego na terenie Europy

  • Budowanie relacji i utrzymywanie długofalowej współpracy z obecnymi klientami i podwykonawcami

  • Budowanie prawidłowych relacji z kierowcami

  • Aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych

  • Monitoring obsługiwanych zleceń transportowych oraz dbałość o terminową ich realizację

  • Nadzór nad prawidłowym przepływem dokumentów transportowych

  • Realizowanie planów oraz założeń budżetowych

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy

Wymagania:

  • Warunek konieczny - minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku jako Dyspozytor w firmie transportowej,

  • Uzyskiwanie bardzo dobrych wyników w zawieraniu zleceń transportowych,

  • Bardzo dobra znajomość rynku usług spedycyjno-transportowych (znajomość giełd transportowych TimoCom, Trans.eu, TeleRoute)

  • Zdolności analityczne

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Zdolności negocjacyjne, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Oczekujemy wysokiej motywacji na osiąganie wyznaczonych celów i nastawienie na sukces

  • Dyspozycyjność

  • Znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Kierunkowe wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w intensywnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i rezultatów pracy, system premiowy

1200 zł brutto z prowadzenie jednego pojazdu

1-6% premii z obrotu za osiągane wyniki

Chcesz zarabiać 10.000 zł netto i więcej ? My dajemy taką możliwość !

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość rozwoju i szybkiego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach programu rozwoju Działu Spedycji BIRDki AUTO TRANSPORT.

Prosimy o przesłanie swojego CV.

Przeczytałeś ofertę pracy ? Masz jeszcze jakieś pytania i chcesz dowiedzieć się więcej ?

Napisz do nas odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Lokalizacja

Nowa Ruda,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Ruda
ID: 484049432