2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Mościbrody
Dodane 02 czerwca 2024

Dyrektor Handlu w branży mięsnej

Wynagrodzenie

14 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mościbrody

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Zakład Mięsny “Mościbrody” Spółka z  o.o. to prężnie rozwijająca się firma

 na  Mazowszu zajmującą się produkcją mięsa i wędlin.

   W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Handlowy

Miejsce Pracy Mościbrody k/Siedlec

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za rozwój rynku i realizację planów sprzedażowych

  • efektywne zarządzanie zespołem handlowców

  • współpraca z odbiorcami detalicznym

  • analiza rynku pod kątem działań firm konkurencyjnych

  • pozyskiwanie nowych odbiorców

  • zapewnienie wysokich standardów współpracy z klientami

    Nasze wymagania

    • bardzo dobra znajomość rynku FMCG

    • zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych

    • wysokie zdolności interpersonalne

    • umiejętność zarządzania zespołem

    • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych

    • znajomość obsługi pakietu Ms Office

    • umiejętność planowania pracy i realizacji wyznaczonych celów

    • wszechstronna wiedza na temat rynku i konkurencji

    • wykształcenie wyższe

    • znajomość języka angielskiego

    • prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    • doświadczenie w branży mięsnej

      Oferujemy

      • pracę w dużej stabilnej Firmie

      • atrakcyjne warunki zatrudnienia

      • narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop

      • umowę B2B

      • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

Lokalizacja

Mościbrody,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mościbrody
ID: 921200563