1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Podkarpackie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Jasło
Dodane January 11, 2021

Dyrektor Finansowy - CFO. Habys - Jasło.

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Jasło, Podkarpackie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Kadra kierownicza

Opis

W HABYS od ponad 20 lat tworzymy cenione przez użytkowników stoły do masażu. Jesteśmy liderem w swojej branży. Posiadamy najbardziej rozpoznawalną i cenioną markę w Polsce. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Finansowy - CFO

Miejsce pracy: Jasło

Zadania:

1. Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy produkcyjno-handlowej.

2. Nadzór nad wynikami ekonomicznymi firmy, ich analiza w związku z wytyczonymi celami, wskazywanie obszarów ryzyk i rekomendacja działań.

3. Ocena efektywności uruchamianych projektów oraz nadzór finansowy nad ich realizacją.

4. Tworzenie i optymalizacja procesów finansowych (operacji, kontrolingu, planowania).

5. Nadzór nad działem finansowo-księgowym, kadrami oraz IT.

6. Nadzór nad systemami i rozwojem istniejących w spółce rozwiązań IT.

7. Nadzór nad dokumentacją księgową i sprawozdawczością finansową oraz kontrola ich poprawności zgodnie z przepisami.

Oczekiwania:

1. Wykształcenie wyższe ekonomiczne - finanse, rachunkowość, zarzadzanie.

2. Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach lub doświadczenia w kontrolingu finansowym w spółkach produkcyjno-handlowych.

3. Praktyczna znajomość Microsoft Excel na poziomie zaawansowanym.

4. Gruntowna wiedza z zakresu: finansów spółek, prawa handlowego, kontrolingu, księgowości oraz zagadnień z obszaru prawa podatkowego.

5. Umiejętność analizowania dużej ilości danych, raportowania, wyciągania wniosków i rekomendowania rozwiązań.

6. Umiejętność powiązania decyzji biznesowych z ich efektem finansowym.

7. Doświadczenie w tworzeniu analiz i zestawień na potrzeby zarządu.

8. Umiejętność czytelnego i zrozumiałego sposobu raportowania i prezentowania danych.

9. Doświadczenie w optymalizacji procesów wewnętrznych oraz tworzenia procedur.

10. Mile widziane doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP lub innych systemów IT.

Oferujemy:

1. Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B.

2. Realny wpływ na kształtowanie strategii firmy.

3. Zatrudnienie w stabilnej, stale rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży.

4. Miłą i przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją.

5. Możliwość rozwoju menadżerskiego.

6. Pracę pełną wyzwań z szerokim zakresem odpowiedzialności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres hr[at]habys.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać "Dyrektor Finansowy - CFO"

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Habys Sp. z o.o. z siedzibą w Jaśle przy ul. Produkcyjnej 16 dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)."

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

ID: 651168895Zgłoś

Krzysztof

Ostatnio online dziś o 12:05 AM