Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Białołęka
PeoplePro
Dodane 11 lipca 2024

Dyrektor domu opieki społecznej w Omanie

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służboweKadra kierowniczaRekrutacja online

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

 Nasza firma rozpoczęła kilka lat temu inwestycje na Półwyspie Arabskim w sektorach medycznych. Z dużym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem rozwijamy jakość oraz zakres świadczonych przez nas usług. W związku z naszym rozwojem sektora medycznego w Państwach Arabskich a w szczególności Opieki Zdrowotnej Osób Starszych poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektor Domu Opieki Społecznej. Miejsce wykonywania pracy to Państwo OMAN.

Twój zakres obowiązków:

·  zarządzanie usługami oraz infrastrukturą prywatnego domu opieki, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi,

·   współtworzenie systemu opieki społecznej osób starszych w krajach arabskich

·   reorganizacja i organizacja istniejącego DPS pod względem infrastruktury, personelu, zadań, budżetowania i zarządzania

·  odpowiedzialność za zapewnienie Pensjonariuszom najwyższych standardów opieki,

·  ustalanie zakresu zadań i odpowiedzialności na stanowiskach pracy,

·  organizowanie opieki lekarskiej, pielęgniarskiej, opiekuńczej i rehabilitacyjnej dla Pensjonariuszy – kontraktowanie personelu

·  zarządzanie pracą podległego personelu oraz ocena jej efektywności,

·  planowanie i kontrolowanie wydatków budżetowych oraz efektywności ich wykorzystania,

·  nadzorowanie spraw związanych z bieżącym utrzymaniem budynku DPS i infrastruktury towarzyszącej,

·  nadzorowanie przestrzegania wszelkich obowiązujących przepisów

·  sporządzanie raportów z działalności domu opieki

·  współpraca z zewnętrznymi kontrahentami i dostawcami usług,

·  bieżący kontakt z rodzinami Pensjonariuszy.

Wymagania

·  staż pracy na stanowisku kierowniczym w placówce medycznej dedykowanej osobom starszym/niepełnosprawnym,

·  doskonała znajomość języka angielskiego

·   doświadczenie w zarządzaniu personelem medycznym (pielęgniarki, rehabilitanci)

·  mile widziane wykształcenie medyczne,

·   umiejętność kreowania i realizacji zamierzeń dotyczących wypracowania standardów w nowym środowisku kulturowym (specyfika Półwyspu Arabskiego)

·  umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,

·  doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie,

·  wysoka kultura osobista,

·  empatia.

Lokalizacja

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 925679982

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?