1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Opole
Dodane 08 czerwca 2021

Drukarz fleksograficzny

  • 6 000 - 10 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Opole, Opolskie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis stanowiska:

• obsługa maszyn - zadruk metodą fleksograficzną,

• odpowiedzialność za jakość i wydajność druku,

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• wykształcenie min. zawodowe - mile widziane wykształcenie poligraficzne,

• znajomość technologii druku,

• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat,

wynagrodzenie 6.000 – 10.000 brutto + premia miesięczna + dodatki,

• pomoc do relokacji - do 3 miesięcy dofinasowanie do mieszkania ( firma płaci czynsz ).

• szkolenia branżowe

• pakiet motywacyjny, m.in. karta Multisport, , wczasy pod gruszą, talony, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, ,

• możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

Rekrutacja Level Work

Na OLX od maj 2015

xxx xxx xxx

ID: 682376341Report this ad