Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Opole
Dodane 11 czerwca 2024

drukarz cyfrowy / operator plotera

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Jesteśmy największym w Polsce i jednym z większych w Europie producentem podkładek pod mysz i mat reklamowych, materiałów do promocji sprzedaży oraz gadżetów reklamowych. Nasze produkty dostarczamy do ponad 30 krajów na całym świecie. Zakład produkcyjny, drukarnię i biuro mamy zlokalizowane w Opolu.

Obecnie poszukujemy do pracy na stanowisko:

DRUKARZ CYFROWY / OPERATOR PLOTERA

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn ploterów drukujących rolowych i stołowych

  • obsługa ploterów tnących rolowych i stołowych

  • obsługa maszyn wspomagających (laminator, prasa termiczna, gilotyna, itp)

  • ustawianie parametrów druku ploterów drukujący

  • bieżąca konserwacja maszyn

  • kontrola jakości wydruków, kontrola jakości obrabianych surowców i dbanie o ich poprawność

  • współpraca z pracownikami produkcji oraz grafikami w celu poprawnej i efektywnej realizacji zleceń

  • zachowanie terminów druku i dbanie o prawidłowy przebieg produkcji

  • dbanie o surowce i materiały do druku, kontrola i uzupełnianie stanów magazynowych

  • przygotowywanie materiałów do druku, przygotowanie surowców do obróbki CNC, zgodnie z parametrami urządzeń

  • sprawna praca w środowisku oprogramowania sterującego ploterów

Umiejętności i kwalifikacje kandydata:

  • doświadczenie w obsłudze ploterów drukujących (HEWLETT PACKARD, MIMAKI, EPSON, CANON, itp.) i systemów tnących (ZUND, KONGSBERG, SUMMA, itp)

  • kwalifikacje techniczne

  • doświadczenie w pracy z projektami graficznymi

  • znajomości zagadnień poligrafii, DTP

  • poczucie estetyki, dokładność, staranność i zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań

  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

  • efektywność i elastyczność działania w pracy nad kilkoma projektami jednocześnie

  • komunikatywność;

Dodatkowe mile widziane atuty:

  • obsługa pakietów graficznych Adobe, CorelDraw

  • wykształcenie techniczne

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stałą pracę po okresie próbnym

  • zgrany zespół i miłą atmosferę

  • ciekawe i odpowiedzialne zadania przy międzynarodowych projektach

  • niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: biuro(at)12m.eu z dopiskiem w temacie wiadomości DCOP

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi Kandydatami.W aplikacji proszę umieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnychdo realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. poz. 1000)".Dokumenty bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 924350738

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?