2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Dwór Mazowiecki
Patrycja
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator Linii Produkcyjnej - od 6000 do 8 000 PLN brutto

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Piekarnia La Lorraine w Nowym Dworze Mazowieckim zatrudni osoby na stanowisko Operatora Linii Produkcyjnej.

Jeżeli jesteś doświadczonym operatorem linii z sektoru produkcyjnego, wykonujesz swoją pracę z pasją, szybko się uczysz i zastanawiasz się nad zmianą pracy, wybierz piekarnię La Lorraine!

Twój zakres obowiązków:

  •        bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych do produkcji pieczywa

  •        przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych, odpowiedzialność za jakość wyrobów, zapewnienie właściwego poziomu wydajności i spełnienie założeń w zakresie produktywności linii produkcyjnych

  •        rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień

  •        dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej

Nasze wymagania:

  •        doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych obsługiwanych panelami dotykowymi (touch panel)

  •        umiejętność obsługi komputera oraz analitycznego myślenia

Mile widziane

  •        aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  •        doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej

  •        wiedza dotycząca pracy w systemie HACCP

Oferujemy

  •        pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji lidera w swojej branży

  •        możliwości rozwoju zawodowego

  •        przyjazna atmosferę, wysokie standardy pracy

  •        narzędzia pracy odpowiednie do zajmowanego stanowiska

  •        dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty MultiSport

  • świeże pieczywo na śniadanie

Wyślij swoje CV, poczekaj na kontakt z naszej strony i spotkajmy się na rozmowie rekrutacyjnej. Może to właśnie Ciebie szukamy?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 689981592