1. Strona główna
  2. Praca
  3. Transport, spedycja
  4. Kurier
  5. Kurier - Mazowieckie
  6. Kurier - Warszawa
  7. Kurier - Targówek
Dodane 13 maja 2021

Dostawca Sprzedaży Internetowej - Kierowca kat. B

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Na pewno nas znasz.

Express Car Rental jest liderem branży wynajmu samochodów w Polsce, oraz twórcą wyjątkowej usługi jaką jest Traficar.

W związku z rozwojem nowego projektu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dostawca Zakupów Internetowych - Kierowca kat. B

Zakres obowiązków:

- Odbiór zakupów ze sklepów jednej z sieci handlowych, oraz dostawa do klientów indywidualnych na określonym terenie Warszawy oraz okolic,

- Raportowanie wykonanej pracy,

- Realizacja zleceń odbywa się samochodem dostawczym,

- Przynajmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów (doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych będzie dodatkowym atutem),

- Prawo jazdy kategorii B,

- Dodatkowym atutem będzie aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (w przypadku braku książeczki, firma pomoże w jej wyrobieniu - koszty po stronie firmy)

- Wysoką dyspozycyjność – praca zmianowa w godzinach 06.00 – 22.00, we wszystkie dni handlowe

- Dobrą znajomość topografii Warszawy

Oferujemy:

- Atrakcyjną stawkę godzinową,

- Pracę w oparciu o umowę-zlecenie,

- Niezbędne narzędzia pracy (zlecenia realizujemy nowoczesną flotą samochodów),

- Pracę w systemie zmianowym (we wszystkie dni handlowe),

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku Kierowcy Kat. B proszone są o wysłanie swojego CV, korzystając z formularza kontaktowego poniżej ogłoszenia.

Dowiedź się o nas więcej – www.express.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Express Car Rental

Na OLX od styczeń 2017
ID: 673262701Zgłoś