1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca / kurier
  4. Kierowca / kurier - Dolnośląskie
  5. Kierowca / kurier - Wrocław
  6. Kierowca / kurier - Krzyki
Dodane April 13, 2021

Dostawca Sprzedaży Internetowej - Kierowca Kat. B

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Wymagane prawo jazdy: kat. B

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Na pewno nas znasz.

Express Car Rental jest liderem branży wynajmu samochodów w Polsce, oraz twórcą wyjątkowej usługi jaką jest Traficar.

W związku z rozwojem nowego projektu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dostawca Zakupów Internetowych - Kierowca kat. B (samochód dostawczy)

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków:

- Odbiór zakupów ze sklepów jednej z sieci handlowych, oraz dostawa do klientów indywidualnych na określonym terenie Wrocławia,

- Raportowanie wykonanej pracy,

- Realizacja zleceń odbywa się samochodem dostawczym,

- Przynajmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów (doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych będzie dodatkowym atutem),

- Prawo jazdy kategorii B,

- Książeczkę sanitarno-epidemiologiczną (w przypadku braku książeczki, firma pomoże w jej wyrobieniu)

- Wysoką dyspozycyjność – praca zmianowa w godzinach 06.00 – 22.00, we wszystkie dni handlowe

- Dobrą znajomość topografii Wrocławia

Oferujemy:

- Atrakcyjną stawkę godzinową,

- Pracę w oparciu o umowę-zlecenie,

- Zatrudnienie minimum na 3/4 etatu

- Niezbędne narzędzia pracy (zlecenia realizujemy nowoczesną flotą samochodów),

- Pracę w systemie zmianowym (we wszystkie dni handlowe),

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku Kierowcy Kat. B proszone są o wysłanie swojego CV, korzystając z formularza kontaktowego poniżej ogłoszenia.

Dowiedź się o nas więcej – www.express.pl

ID: 669601540Zgłoś