1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bydgoszcz
Dodane January 13, 2021

DORADCA SERWISOWY w autoryzowanym serwisie IVECO , Maktronik SA

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis stanowiska:

Otwieranie i rozliczanie zleceń serwisowych;

Ustalanie zakresu naprawy, szacowanie kosztów;

Kierowanie pracą mechaników i nadzorowanie przebiegu naprawy;

Weryfikacja zleceń pod kątem terminowości realizacji;

Przeprowadzanie kontroli wykonanych napraw pod kątem zgodności ze zleceniem oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego;

Bieżąca obsługa Klientów Serwisu;

Podtrzymywanie dobrych relacji z klientami ;

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie (mile widziane branżowe);

Znajomość zagadnień technicznych związanych z prowadzeniem napraw pojazdów;

Znajomość i umiejętność doboru samochodowych części zamiennych;

Znajomość obsługi komputera i programów MS Office;

Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

Prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. D do prowadzenia pojazdów ciężarowych;

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej od 30 lat.

• Stabilne zatrudnienie

• Miłą atmosferę w pracy,

• Profesjonalne szkolenia określone standardami marki IVECO

• Możliwość rozwoju zawodowego

ID: 651293904Zgłoś

Robert

Ostatnio online wczoraj o 2:01 PM

xxx xxx xxx