1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lubicz Dolny

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 13 kwietnia 2021

Doradca serwisowy

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Inny

  • Lubicz Dolny, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

DORADCA SERWISOWY

Miejsce pracy:

Skoda, Toruńska 85, Lubicz Dolny,

Doradca Klienta w serwisie  to osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw oraz profesjonalną obsługą Klientów. Obowiązkiem pracownika jest omówienie usługi serwisowej oraz poinformowanie klienta o przewidywanych kosztach i czasie usługi. Osoba na tym stanowisku powinna czuwać nad przebiegiem pracy uzgodnionej w zleceniu i sprawdzić, czy prawidłowo zostały wykonane wszystkie przewidziane czynności. Do obowiązków doradcy należy również  wydanie samochodu Klientowi po wykonaniu pełnej usługi.

Twój zakres obowiązków:

·        aktywny udział w budowaniu zasad funkcjonowania działu serwisu w tym doskonalenie procesów jakości obsługi,

·        pełne zaangażowanie w proces sprzedaży usług serwisowych,

·        kreowanie i wdrażanie pomysłów dotyczących akcji promocyjnych,

·        nadzór nad poprawnością  wykonanych prac serwisowych,

·        efektywne zarządzanie czasem  pracy,

·        reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek.

Nasze wymagania:

·        doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

·        umiejętności komunikacyjne,

·        wysoka kultura osobista,

·        praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych,

·        prawo jazdy kat. B,

·        znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy:

·        możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        atrakcyjne wynagrodzenie,

·        specjalistyczne szkolenia,

·        korzystne rabaty dla wszystkich Pracowników

·        współpracę od zaraz lub możemy poczekać na zakończenie Twojego okresu wypowiedzenia

·        umowę B2B

 CV prosimy przesyłać na mail: r.staniszewski (małpa) plichta.com.pl

Praca Plichta

Na OLX od sierpień 2014

xxx xxx xxx

ID: 671224119Zgłoś