1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca / kurier
  4. Kierowca / kurier - Wielkopolskie
  5. Kierowca / kurier - Leszno
Dodane April 13, 2021

Doradca Mobilny - Kierowca kat. B - Wypożyczalnia Samochodów

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Leszno, Wielkopolskie

  • Wymagane prawo jazdy: kat. B

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie?

Lubisz jeździć samochodem, a motoryzacja to Twoja pasja?

Interesują Cię elastyczne godziny pracy, dzięki którym będziesz mogła/mógł połączyć pracę ze studiami lub innymi zajęciami?

Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie?

Dołącz do naszego zespołu w Lesznie już dziś!

Na pewno nas znasz.

Express Car Rental jest liderem branży wynajmu samochodów w Polsce, oraz twórcą wyjątkowej usługi jaką jest Traficar.

W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Doradca Mobilny – Kierowca Kat.B

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie pojazdów do wydania (kontrola czystości i sprawności technicznej samochodów)
  • Dostarczanie/odbiór samochodów do/od Klientów na terenie Leszna oraz okolic
  • Transport samochodów od/do serwisów, na myjnie oraz stację paliw na terenie miasta
  • Transport samochodów między oddziałami na terenie Polski oraz wyjazdy zagraniczne (dodatkowa opcja dla zainteresowanych pracowników)

  • Co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kategorii B
  • Dyspozycyjność na poziomie minimum 30-35 godzin tygodniowo plus jesteś gotowy do odbywania pojedynczych dyżurów nocnych w trakcie miesiąca
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym
  • Status studenta bądź też ucznia będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w największej wypożyczalni samochodów w Polsce
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w obsłudze klientów indywidualnych jak i biznesowych
  • Szkolenie wprowadzające organizowane przez Express
  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twojej dostępności – sam decydujesz o swoim grafiku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od dyspozycyjności) + premie dla najlepszych pracowników
  • Umowę zlecenie lub B2B – w przypadku B2B zapewniamy pomoc w zakładaniu oraz prowadzeniu własnej działalności gospodarczej

ID: 668280427Zgłoś