Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Tarnobrzeg
Dodane 01 lipca 2022

Doradca Kredytowy - Tarnobrzeg

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Tarnobrzeg, Podkarpackie

  • Branża: Finanse, ubezpieczenia

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Widzisz swoją przyszłość w branży finansowej?

Czujesz, że sprzedaż to Twój żywioł?

Jesteś osobą komunikatywną a nawiązywanie nowych znajomości przychodzi Ci z łatwością?

Jeżeli odpowiedź choć na jedno z nich brzmi „TAK”, to jest oferta dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV i zostań

Doradcą Kredytowym

Zapewniamy najlepsze warunki w branży

Co zyskujesz jako Doradca w iCredit?

  • Twoje zarobki zależą tylko od Ciebie (wynagrodzenie prowizyjne)- nasi najlepsi doradcy zarabiają ponad 3 000 zł!!!
  • Bogaty system motywacyjny- już w pierwszych miesiącach masz szanse na dodatkowe wynagrodzenie
  • Jesteś Panią/Panem swojego czasu- to Ty ustalasz godziny spotkań z klientami
  • Masz realne szanse awansu na stanowisko kierownicze
  • Szkolenia wdrażające, teoretyczne i praktyczne
  • Umowa zlecenia- pracę możesz traktować jako dodatkową lub stałą
  • Wiele innych korzyści

Jakie czekają na Ciebie zadania?

·       Spisywanie wniosków kredytowych (teren przydzielimy Ci przydzielany tak, aby jego obsługa była dla Ciebie jak najdogodniejsza).

·       Odbieranie rat od klientów.

·       Systematyczne reklamowanie na przydzielonym terenie.

Czego od Ciebie oczekujemy?

·       Zaangażowania i sumienności

·       Otwartości i motywacji do pracy

·       Ukończonego 18 roku życia

Brzmi ciekawie?

Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wymienione w ogłoszeniu stanowisko. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywało również przetwarzane w celu ich przeprowadzenia.

Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art 6. ust. 1 lit. a) RODO. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi udział w procesie.

Administratorem danych jest iCredit Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-317) przy ul. Orlej 13/10. Aby skontaktować się z nami zadzwoń pod numer tel. 221 221 100.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na użytek przyszłych rekrutacji CV będzie przechowywane przez 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego

Informujemy, że wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Więcej informacji znajdziesz na www.icredit.pl w zakładce Polityka Prywatności.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 732495579