Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Podlaskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Białystok
  7. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Antoniuk
Dodane 04 stycznia 2022

Doradca Klienta w biurze handlowym w Białymstoku

  • 3 200 - 4 600 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Białystok, Podlaskie

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  • Samochód służbowy: Tak

  • Branża: Inna

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Sprzedawca / doradca klienta w Biurze Handlowym Delta okna i drzwi w Białymstoku 2.300-3.500 zł na rękę.

Wymagania:

- minimum 5 lat doświadczenia w obsłudze klienta

-umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami,

- prowadzenie skutecznej sprzedaży,

-nadzór nad pracą ekipy montażowej.

Obowiązki:

- sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Firmę,

- obsługa Klientów zgodnie ze standardami Firmy,

Oferujemy:

- wstępne szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków na stanowisku pracy,

- wynagrodzenie w systemie prowizyjnym: podstawa + prowizja ( 2.300 zł - 3.500 zł na rękę )

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Soboty i niedziele wolne,

- umowa o pracę.

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza olx.pl .

ID: 709775253

Delta

Na OLX od luty 2012

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?