1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Augustów
Dodane 17 września 2021

Doradca klienta / Sprzedawca w biurze handlowym Delta w Augustowie

  • 2 400 - 3 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Augustów, Podlaskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Sprzedawca / doradca klienta

Wymagania:

- umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami,

- prowadzenie skutecznej sprzedaży,

- zaangażowanie, sumienność, punktualność.

Obowiązki:

- sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Firmę,

- obsługa Klientów zgodnie ze standardami Firmy,

- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

- dokładność i skrupulatność.

Oferujemy:

- wstępne szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków na stanowisku pracy,

- wynagrodzenie w systemie prowizyjnym ( 2.400 zł - 3.500 zł na rękę )

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Soboty i niedziele wolne,

- umowa o pracę/zlecenie (wedle preferencji),

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza olx.pl .

ID: 605427942

DELTA Okna i Drzwi

Na OLX od luty 2012

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?